
ŠPLHACÍ SESTAVA Monkey´s Fairway 7
- Záruka
- 24 měsíců
- Kód
- FS0050534
- Dostupnost
- Ve výrobě (4 týdny)
- Naše cena s DPH
- 55 740 Kč /ks
Popis
Robustní šplhací sestava Fairway 7 ve tvaru šestiúhelníku představuje ideální volbu pro mateřské školy, obce i restaurační areály. Konstrukce sestavy nabízí šest různorodých hracích polí, která dětem přinášejí jak zábavu, tak přirozený rozvoj pohybových dovedností.
Děti si na sestavě mohou vyzkoušet:
- šplhání po laně s uzly, lanovém žebříku s plastovými příčkami, lanové síti nebo šplhací tyči,
- lezení po hrazdovém žebříku a dvojité žebřině,
- cvičení na klasické vodorovné hrazdě.
Konstrukce sestavy je vyrobena z KVH hranolů (severský smrk, 9 × 9 cm), doplněna o prvky z konstrukční oceli a lan s ocelovým jádrem. Dřevěné části jsou opatřeny dvěma vrstvami odolné lazury se složkou impregnace, kovové části mají žárově zinkovanou úpravu. Všechny spoje jsou řešeny nerezovým nebo zinkovaným spojovacím materiálem, což zajišťuje vysokou odolnost a dlouhou životnost sestavy.
Pro zajištění bezpečnosti je nutné vytvořit dopadovou plochu dle normy EN 1177. Povrch může být tvořen sypkým materiálem (např. písek, štěpka, kačírek) o síle min. 30 cm.
| Certifikát shody s normou | ČSN EN 1176 - pro veřejná hřiště |
| Doporučený věk | 6 do 14 let |
| Materiál dopadové plochy | tlumivý povrch dle pádové výšky ČSN EN 1177 - (sypké materiály / pryžové plochy) |
| Materiál konstruce | severský smrk |
| Maximální výška pádu prvku - m | do 2,5 m |
| Použité materiály | HDPE plast, kov, lana s ocelovým jádrem 16 mm, severský smrk |
| Povrchová úprava | dvojitý nátěr odolnou lazurou s příměsí impregnace (zlatý dub) |
| Vhodný podklad pro instalaci | prostupný terén (zemina), rovina, skrývka zeminy 30 cm pro budoucí dopadové plochy |
| Způsob kotvení | betonáž |
| Rozměr - cm | 285 x 320 x 230 cm |
| Velikost bezpečnostních zón (cm) | 685 x 720 cm |
Parametry
Soubory ke stažení
Odkazy a videa
Komentáře
Hodnocení
0
Hodnotilo 0 uživatelů




