
ŠPLHACÍ SESTAVA Monkey´s Fairway 2
- Záruka
- 24 měsíců
- Kód
- 0043534
- Dostupnost
- Ve výrobě (4 týdny)
- Naše cena s DPH
- 49 156 Kč /ks
Popis
Pěkná šplhací sestava Fairway 2 je vhodná pro mateřské školy, obce a restaurace. Dětské hřiště je určeno pro děti od 3 do 14 let, na děti od 3 do 6 let je nutný dohled dospělé osoby.
Sestava Fairway 2 je tvořena ze 3 polí různé obtížnosti. Jedno nabízí šplh po žebřinách, druhé pole umožňuje lezení po horolezecké stěně s barevnými kameny na jedné straně a dřevěnými špalíčky na straně druhé a třetí obsahuje lanový žebřík s plastovými příčkami. Díky těmto prvkům sestava výborně rovíjí pohybovou aktivitu dětí, soustředění a sílu.
Celá sestava je vyrobena z kvalitních lepených hranolů ze severského smrku a zpevněná kovovými prvky. Abychom docílili dlouhé životnosti jsou všechny dřevěné části jsou natřené lazurou v barvě zlatý dub a kovové části ošetřeny žárovým pozinkem nebo nerezové.
Dopadová výška šplhací sestavy je 2,2 m a proto je nutné vytvořit povrch,který tlumí pád dle EN 1177. Dopadová plocha pod sestavou může být tvořena sypkými materiály jako je písek, kůra nebo kačírek a síle min 30 cm do hloubky.
Sestava je dodávána v částečně smontovaném stavu společně s montážním návodem. Pokud si na montáž netroufáte sami, rádi Vám montáž zajistíme – cenu montáže naleznete v souvisejících produktech.
| Certifikát shody s normou | ČSN EN 1176 - pro veřejná hřiště |
| Doporučený věk | 6 do 14 let |
| Materiál dopadové plochy | tlumivý povrch dle pádové výšky ČSN EN 1177 - (sypké materiály / pryžové plochy) |
| Materiál konstruce | severský smrk |
| Maximální výška pádu prvku - m | do 2,5 m |
| Použité materiály | HDPE plast, kov, lana s ocelovým jádrem 16 mm, severský smrk, vodovzdorná překližka |
| Povrchová úprava | dvojitý nátěr odolnou lazurou s příměsí impregnace (zlatý dub) |
| Vhodný podklad pro instalaci | prostupný terén (zemina), rovina, skrývka zeminy 30 cm pro budoucí dopadové plochy |
| Způsob kotvení | betonáž |
| Rozměr - cm | 289 x 149 x 230 cm |
| Velikost bezpečnostních zón (cm) | 589 x 449 cm |
Parametry
Soubory ke stažení
Odkazy a videa
Komentáře
Hodnocení
0
Hodnotilo 0 uživatelů










