
Pružinová houpačka koník z akátu
- Záruka
- 24 měsíců
- Kód
- 0029943
- Dostupnost
- Ve výrobě (8 týdnů)
- Naše cena s DPH
- 27 934 Kč /ks
Popis
Koník z akátu je pružinová houpačka pro děti ve věku 1–12 let, která v sobě spojuje přírodní materiály, pohyb a radost z hry. Stačí jeden houpavý pohyb a děti se rázem ocitnou v sedle svého věrného koně – mohou závodit, klusat nebo se jen jemně pohupovat a rozvíjet rovnováhu.
Tělo koníka je vyrobeno z masivního akátového dřeva, které je přirozeně odolné vůči povětrnosti, a navíc chráněné dvojitým nátěrem odolné lazury s impregnační složkou. Díky tomu si zachovává krásný vzhled i při intenzivním používání. Stabilní pohyb zajišťuje pružina z kvalitní pružinářské oceli, která je ukotvena pomocí betonovací kotvy – montáž je tak pevná a bezpečná.
Kovové části jsou chráněny práškovou barvou Komaxit, která je odolná proti korozi, a veškerý spojovací materiál je nerezový nebo žárově zinkovaný, což podtrhuje dlouhou životnost prvku.
Díky nízké výšce pádu 0,6 m lze Koníka instalovat na udržovaný trávník, bez nutnosti dopadové plochy dle EN 1177. Houpačka samozřejmě splňuje normu EN 1176:2017, takže je ideální pro mateřské školy, obce i veřejná hřiště.
Koník z akátu je prvek, který děti nejen rozhýbe, ale také jim dá možnost žít vlastní příběhy – od poklidné projížďky po pořádný dobrodružný galop.
| Celková nostnost - kg | do 50 kg |
| Certifikát shody s normou | ČSN EN 1176 - pro veřejná hřiště |
| Doporučený věk | 2 do 6 let, 3 do 14 let |
| Materiál dopadové plochy | udržovaný trávník (do 1 m ) |
| Materiál konstruce | akát |
| Maximální výška pádu prvku - m | do 0,6 m |
| Počet uživatelů | 1 dítě |
| Použité materiály | akát, HDPE plast, kov |
| Povrchová úprava | dvojitý nátěr odolnou lazurou s příměsí impregnace (zlatý dub), prášková barva Komaxit |
| Rozměr prvku (délka x šířka x výška ) - m | 0,8 x 0,45 x 0,8 m |
| Velikost bezpečnostních zon - m | 3,8 x 3,5 m |
| Vhodný podklad pro instalaci | prostupný terén (zemina), skrývka zeminy 30 cm pro budoucí dopadové plochy |
| Způsob kotvení | betonáž |
Parametry
Soubory ke stažení
Odkazy a videa
Komentáře
Hodnocení
0
Hodnotilo 0 uživatelů







.jpg?vid=1&tid=19&r=E)
.jpg?vid=1&tid=19&r=E)






