
Skluzavka laminátová pro veřejná hřiště délka 2,5m, nástupní výška 1m.
Pro zobrazení konečné ceny hřiště zvolte jednu ze skluzavek v souvisejících produktech.
Moc pěkná herní sestava s kvalitní laminátovou skluzavkou vhodná pro MŠ, obce a restaurace, hotely a školky. Sestava je doplněna lezecí stěnou,šplhací tyčí, lezecí sítí a báječnou průlezkou, to vše zajistí dětem spoustu zábavy. Dětské hřiště je určeno pro děti od 3 do 14 let, na děti od 3 do 6 let je nutný dohled dospělé osoby.
Hřiště Camelot M11 100 obsahuje: 2x věž se střechou, 1x věž bez střechy, 1x spojovací lávka, 1x průlezka tunel (2m) 1x šplhací tyč, 1x šikmá lezecí síť, 1x lezecí stěna, 1x nástupní žebřík.
Sestava neobsahuje skluzavku. K sestavě je zapotřebí skluzavka s nástupní výškou 1m. Vybrat si můžete v souvisejících produktech.
Dodávka obsahuje kotvení a veškerý spojovací materiál potřebný k sestavení společně s montážním návodem. Pokud si na montáž netroufáte sami, rádi Vám montáž zajistíme – cenu montáže naleznete v souvisejících produktech.
Herní sestava je vyrobena z kvalitního smrkového dřeva, které je impregnované. Impregnace zaručuje dlouhou životnost tohoto dětského hřiště. Nosné části sestavy jsou vyrobeny z lepených hranolů, zaručujících tvarovou stálost a minimální praskání dřeva. Kotvení zaručuje výbornou stabilitu a jednoduchou montáž. Také zamezuje kontaktu dřeva se zemí, aby vám sestava dlouho vydržela. Pro další zvýšení životnosti doporučujeme sestavu natřít ochranným lazurovacím lakem, který nejenže dřevu dodá zářivější odstín, ale i prodlouží životnost použitého dřeva.
Na střechu je použit odolný sendvičový materiál Dibond s hliníkovým jádrem o síle 3mm. Jedná se o materiál, který si zachovává svou životnost a barvu po dlouhá léta. Střecha tak nešedne a netrpí jako tomu bývá u dřevěných střech.
Výška volného pádu této sestavy je 1m, proto můžete mít jako dopadovou plochu jen udržovaný trávník a není nutné tvořit speciální dopadové plochy. Přesto doporučujeme položit zatravňovací desky Grass, které ochrání trávník proti vyšlapání.
| Materiál podlahy | Smrková prkna 18 mm |
| Materiál střechy | Dibond 3 mm |
| Certifikát shody s normou | ČSN EN 1176 - pro veřejná hřiště |
| Doporučený věk | 3 do 14 let |
| Materiál dopadové plochy | udržovaný trávník (do 1 m ) |
| Materiál konstrukce | severský smrk |
| Maximální výška pádu prvku - m | do 1 m |
| Použité materiály | Dibond 3 mm, HDPE plast, kov, lana s ocelovým jádrem 16 mm, severský smrk, sklolaminát 3 mm, vodovzdorná překližka |
| Povrchová úprava | dvojitý nátěr odolnou lazurou s příměsí impregnace (zlatý dub) |
| Rozměr prvku (délka x šířka x výška ) - m | 4,7 x 5,3 x 2,88 m |
| Velikost bezpečnostních zon - m | 7,7 x 7,3 m |
| Vhodná délka skluzavky | 2,3 m, 2,5 m |
| Vhodný podklad pro instalaci | prostupný terén (zemina), rovina |
| Výška podesty - cm | 100 cm |
| Způsob kotvení | betonáž |
Hodnotilo 0 uživatelů

