
HOUPAČKA Nest z akátu
- Záruka
- 24 měsíců
- Kód
- 0044560
- Dostupnost
- Ve výrobě (8 týdnů)
- Naše cena s DPH
- 60 493 Kč /ks
Popis
Krásná, masivní houpačka Nest Akát je vhodná pro mateřské školy, obce a restaurace. Součástí houpačky je velké hnízdo, které umožní houpání i více dětí najednou, čímž se zábava ještě znásobí. Houpačka je určena pro děti od 3 do 14 let, na děti od 3 do 6 let je nutný dohled dospělé osoby.
Houpačka Nest Akát je vyrobena z volně rostlého akátového dřeva, jehož přirozenou vlastností je pozvolné vysychání. Běžnou situací je, že se mohou objevit praskliny o velikosti až 8 mm. Tyto praskliny ovšem nijak nenarušují funkci ani stabilitu. Dřevo je ošetřeno zdravotně nezávadnou kvalitní lazurou. Části, které budou kotveny do betonu je vhodné ještě ošetřit proti hnilobě speciálním nátěrem. Hnízdo je zavěšeno pomocí pozinkovaných řetězů a na nerezových hácích, které mají ještě pojistné háky pro případ utržení. Hnízdo je z pevné konstrukce a z lan s ocelovou výztuží.
Výška volného pádu je 1,5 m a proto je nutné vytvořit povrch, který tlumí pád dle EN 1177.
Jako vhodný tlumivý povrch doporučujeme dopadové desky Grass které jsou jednoduché na instalaci i vlastní údržbu a zároveň chrání trávník pod hřištěm proti vyšlapání. Pro houpačku Nest Akát je zapotřebí 24 m2 dopadové plochy.
Dopadová plocha pod sestavou může být také tvořena sypkými materiály jako je písek, drcená kůra nebo kačírek o zrnitosti 4-8 mm. Doporučená vrstva sypkého povrchu je 30 cm.
| Rozměr | 205 x 300 x 236 cm |
| Velikost bezpečnostních zón (cm) | 740 x 300 cm |
| Certifikát shody s normou | ČSN EN 1176 - pro veřejná hřiště |
| Doporučený věk | 3 do 14 let |
| Materiál dopadové plochy | tlumivý povrch dle pádové výšky ČSN EN 1177 - (sypké materiály / pryžové plochy) |
| Materiál konstruce | akát |
| Maximální výška pádu prvku - m | do 1,5 m |
| Počet uživatelů | 1 dítě, 2 děti |
| Použité materiály | akát, kov |
| Povrchová úprava | dvojitý nátěr odolnou lazurou s příměsí impregnace (zlatý dub) |
| Vhodný podklad pro instalaci | prostupný terén (zemina), rovina, skrývka zeminy 30 cm pro budoucí dopadové plochy |
| Způsob kotvení | betonáž |
Parametry
Soubory ke stažení
Odkazy a videa
Komentáře
Hodnocení
0
Hodnotilo 0 uživatelů


.jpg?vid=1&tid=19&r=E)





