
Skluzavka laminátová pro veřejná hřiště délka 2,5m, nástupní výška 1m.
Certifikováno dle ČSN EN 1176.
Sestava neobsahuje skluzavku.
Pro zobrazení konečné ceny hřiště zvolte jednu ze skluzavek v souvisejících produktech.
Pěkná herní sestava s kvalitní laminátovou skluzavkou vhodná pro mateřské školy, obce a restaurace. Sestava rozvíjí pohybovou aktivitu dětí a díky herním prvkům, jako je šplhací tyč a dva houpačkové sedáky, zajistí i dostatek zábavy. Dětské hřiště je určeno pro děti od 3 do 14 let, na děti od 3 do 6 let je nutný dohled dospělé osoby.
Sestava obsahuje – 1x věž se střechou, 1x žebřík, 1x šplhací tyč, 2x bezpečnostní polštářek, 1x ráhno k zavěšení houpačky, 2x houpačkový sedák
Sestava neobsahuje skluzavku. K sestavě je zapotřebí skluzavka s nástupní výškou 1m.
Výška volného pádu tohoto dětského hřiště je 1 m, tudíž může mít jako dopadovou plochu jen udržovaný trávník a není nutné tvořit speciální dopadové plochy.. Přesto doporučujeme pod věž položit zatravňovací desky Grass které ochrání trávník pod sestavou proti vyšlapání
Celá nosná konstrukce hřiště se skládá ze smrkových lepených hranolů, které zajistí, že si dřevo zachová svůj tvar po dlouhou dobu a nedojde tak k jeho zkroucení či popraskání. Na životnosti také přidává natřeny lazurou v odstínu zlatý dub s příměsí impregnace, kterou jsou ošetřeny všechny dřevěné části hřiště.
Tato sestava je vylepšena o kvalitní střechu ze sendvičového materiálu s hliníkovým jádrem Dibond o síle 3 mm, která na dálku oslní výraznou červenou barvou.
Sestava je dodávána v částečně smontovaném stavu společně s montážním návodem. Pokud si na montáž netroufáte sami, rádi Vám montáž zajistíme – cenu montáže naleznete v souvisejících produktech.
Sestava je kotvena pomocí zatloukacích patek nebo zemních vrutů. Díky nim je možné vyrovnat drobné terénní nerovnosti a není tak potřeba pro instalaci připravovat zcela vyrovnanou plochu. Je však nutné následně terén dosypat tak aby tělo kotvy bylo skryto.
| Materiál podlahy | Vodovzdorná překližka 18 mm |
| Materiál střechy | Dibond 3 mm |
| Certifikát shody s normou | ČSN EN 1176 - pro veřejná hřiště |
| Doporučený věk | 3 do 14 let |
| Materiál dopadové plochy | udržovaný trávník (do 1 m ) |
| Materiál konstruce | severský smrk |
| Maximální výška pádu prvku - m | do 1 m |
| Použité materiály | HDPE plast, kov, severský smrk, vodovzdorná překližka |
| Povrchová úprava | dvojitý nátěr odolnou lazurou s příměsí impregnace (zlatý dub) |
| Rozměr prvku (délka x šířka x výška ) - m | 5,3 x 3,7 x 3,05 m |
| Velikost bezpečnostních zon - m | 7,2 x 7,9 m |
| Vhodná délka skluzavky | 2,3 m, 2,5 m |
| Vhodný podklad pro instalaci | prostupný terén (zemina), rovina |
| Výška podesty - cm | 100 cm |
| Způsob kotvení | zatloukací kotvení a částečná betonáž |
Hodnotilo 0 uživatelů

