
Skluzavka laminátová pro veřejná hřiště délka 3,2m, nástupní výška 1,5m.
Certifikováno dle ČSN EN 1176.
Sestava neobsahuje skluzavky.
Pro zobrazení konečné ceny hřiště zvolte dvě ze skluzavek v souvisejících produktech.Moc pěkná herní sestava s dvěma kvalitními laminátovými skluzavkami vhodná pro mateřské školy, obce a restaurace. Dětské hřiště velmi dobře podpoří pohybovou aktivitu dětí a díky herním doplňkům, jako jsou lezecí stěny, požární tyče a dobrodružná lávka, bude o zábavu postaráno na dlouhý čas. Dětské hřiště je určeno pro děti od 3 do 14 let, na děti od 3 do 6 let je nutný dohled dospělé osoby.
Flexi sestava 6 - 150 je velmi pečlivě vypracovaná a složená ze dvou věží se střechou a čtyř podest, které jsou spojené mosty do polouzavřeného tvaru. Nástup na sestavu umožňují dva žebříky a dvě lezecí stěny s kameny. Sestava je doplněna dvěma požárními tyčemi, houpací lávkou.
Sestava neobsahuje skluzavky. K sestavě je zapotřebí skluzavky s nástupní výškou 1,5 m.
Výška volného pádu tohoto dětského hřiště je 1,5 m a proto je nutné vytvořit v prostoru pádu povrch tlumící pád dle EN 1677.
Jako vhodný tlumivý povrch doporučujeme dopadové desky Grass, které jsou jednoduché na instalaci i vlastní údržbu a zároveň chrání trávník pod hřištěm proti vyšlapání. Pro sestavu Flexi sestava 6 150 je zapotřebí 125 m2 dopadové plochy.
Dopadová plocha pod sestavou může být také tvořena sypkými materiály jako je písek, kůra nebo kačírek a síle min 30cm do hloubky. Součástí dodávky je kotvení vhodně pro zatravňovací desky. Pokud pod hřištěm mají být zřízeny dopadové plochy ze zmíněných materiálů, je potřeba k hřišti přikoupit i úpravu kotvení do dopadových ploch v souvisejících produktech.
Sestava je vyrobena z kvalitního dřeva, které je natřené odolnou lazurou v odstínu zlatý dub. Nosné části sestavy jsou vyrobeny z lepených hranolů, zaručujících tvarovou stálost a minimální praskání dřeva. Kovové části sestavy jsou ošetřeny žárovým zinkováním a nehrozí tak nebezpečí koroze.
Tato sestava je vylepšena o kvalitní střechy ze sendvičového materiálu s hliníkovým jádrem Dibond o síle 3 mm, které na dálku oslní výraznou červenou barvou.
Sestava je dodávána v částečně smontovaném stavu společně s montážním návodem. Pokud si na montáž netroufáte sami, rádi Vám montáž zajistíme – cenu montáže naleznete v souvisejících produktech.
| Materiál podlahy | Vodovzdorná překližka 18 mm |
| Materiál střechy | Dibond 3 mm |
| Certifikát shody s normou | ČSN EN 1176 - pro veřejná hřiště |
| Doporučený věk | 3 do 14 let |
| Materiál dopadové plochy | tlumivý povrch dle pádové výšky ČSN EN 1177 - (sypké materiály / pryžové plochy) |
| Materiál konstrukce | severský smrk |
| Maximální výška pádu prvku - m | do 1,5 m |
| Použité materiály | HDPE plast, kov, severský smrk, vodovzdorná překližka |
| Povrchová úprava | dvojitý nátěr odolnou lazurou s příměsí impregnace (zlatý dub) |
| Vhodná délka skluzavky | 3,2 m |
| Vhodný podklad pro instalaci | prostupný terén (zemina), rovina, skrývka zeminy 30 cm pro budoucí dopadové plochy |
| Výška podesty - cm | 150 cm |
| Způsob kotvení | zatloukací kotvení a částečná betonáž |
| Rozměr - cm | 700 x 870 x 335 cm |
| Velikost bezpečnostních zón (cm) | 1000 x 1220 cm |
Hodnotilo 0 uživatelů

