
Skluzavka laminátová pro veřejná hřiště délka 3,2m, nástupní výška 1,5m.
Certifikováno dle ČSN EN 1176.
Sestava neobsahuje skluzavku.
Pro zobrazení konečné ceny hřiště zvolte jednu ze skluzavek v souvisejících produktech.
Moc pěkná herní sestava s kvalitní laminátovou skluzavkou vhodná pro mateřské školy, obce a restaurace. Sestava se skládá z jednoho velmi pěkně vypracovaného domečku, který poskytuje dětem ochranu při nepřízni počasí. Domeček je spojen mostem s druhou věží a nástup umožňují dva žebříky. Sestava je doplněna jedním volantem na podestě u skluzavky. Dětské hřiště je určeno pro děti od 3 do 14 let, na děti od 3 do 6 let je nutný dohled dospělé osoby.
Flexi sestava 3 150 obsahuje – 1x věž bez střechy, 1x domeček, 2x nástupní žebřík, 2x bezpečnostní polštářek.
Sestava neobsahuje skluzavku. K sestavě je zapotřebí skluzavka s nástupní výškou 1,5 m. Vybrat si můžete v souvisejících produktech.
Celá nosná konstrukce hřiště se skládá z smrkových lepených hranolů, které zajistí, že si dřevo zachová svůj tvar po dlouhou dobu a nedojde tak k jeho zkroucení či popraskání. Na životnosti také přidává natřeny lazurou v odstínu zlatý dub s příměsí impregnace, kterou jsou ošetřeny všechny dřevěné části hřiště. Kovové části sestavy jsou ošetřeny žárovým zinkováním a nehrozí tak nebezpečí koroze.
Výška volného pádu tohoto dětského hřiště je 1,5 m a proto je nutné vytvořit povrch,který tlumí pád dle EN 1177
Jako vhodný tlumivý povrch doporučujeme dopadové desky Grass, které jsou jednoduché na instalaci i vlastní údržbu a zároveň chrání trávník pod hřištěm proti vyšlapání. Pro sestavu Flexi sestava 3 150 je zapotřebí 52 m2 dopadové plochy.
Dopadová plocha pod sestavou může být také tvořena sypkými materiály jako je písek, kůra nebo kačírek a síle min 30cm do hloubky. Součástí dodávky je kotvení vhodně pro zatravňovací desky. Pokud pod hřištěm mají být zřízeny dopadové plochy ze zmíněných materiálů, je potřeba k hřišti přikoupit i úpravu kotvení do dopadových ploch v souvisejících produktech, případně nás kontaktujte pro výměnu kotvení za betonovací.
Tato sestava je vylepšena o kvalitní střechu ze sendvičového materiálu s hliníkovým jádrem Dibond o síle 3 mm, která na dálku oslní výraznou červenou barvou.
Sestava je dodávána v částečně smontovaném stavu společně s montážním návodem. Pokud si na montáž netroufáte sami, rádi Vám montáž zajistíme – cenu montáže naleznete v souvisejících produktech.
| Materiál podlahy | Vodovzdorná překližka 18 mm |
| Materiál střechy | Dibond 3 mm |
| Certifikát shody s normou | ČSN EN 1176 - pro veřejná hřiště |
| Doporučený věk | 3 do 14 let |
| Materiál dopadové plochy | tlumivý povrch dle pádové výšky ČSN EN 1177 - (sypké materiály / pryžové plochy) |
| Materiál konstrukce | severský smrk |
| Maximální výška pádu prvku - m | do 1,5 m |
| Použité materiály | HDPE plast, kov, severský smrk, vodovzdorná překližka |
| Povrchová úprava | dvojitý nátěr odolnou lazurou s příměsí impregnace (zlatý dub) |
| Vhodná délka skluzavky | 3,2 m |
| Vhodný podklad pro instalaci | prostupný terén (zemina), rovina, skrývka zeminy 30 cm pro budoucí dopadové plochy |
| Výška podesty - cm | 150 cm |
| Způsob kotvení | zatloukací kotvení a částečná betonáž |
| Rozměr - cm | 760x200 |
| Velikost bezpečnostních zón (cm) | 1110 x 430 |
Hodnotilo 0 uživatelů

