
Skluzavka laminátová pro veřejná hřiště délka 2,5m, nástupní výška 1m.
Sestava neobsahuje skluzavku.
Pro zobrazení konečné ceny hřiště zvolte jednu ze skluzavek v souvisejících produktech.Pěkná větší herní sestava s kvalitní laminátovou skluzavkou vhodná pro mateřské školy, obce a restaurace. Sestava svými herními prvky velmi dobře podpoří pohybovou aktivitu dětí a postarají se i dostatek zábavy. Dětské hřiště je určeno pro děti od 3 do 14 let, na děti od 3 do 6 let je nutný dohled dospělé osoby.
Sestava obsahuje – 2x věž se střechou, 1x houpací lávka, 1x šplhací tyč, 1x nástupní žebřík, 2x bezpečnostní polštářek, 1x ráhno k zavěšení houpačky, 1x houpačkový sedák.
Sestava neobsahuje skluzavku. K sestavě je zapotřebí skluzavka s nástupní výškou 1m.
Výška volného pádu tohoto dětského hřiště je 1 m, tudíž může mít jako dopadovou plochu jen udržovaný trávník a není nutné tvořit speciální dopadové plochy. Přesto doporučujeme pod věž položit zatravňovací desky Grass, které ochrání trávník pod sestavou proti vyšlapání.
Celá nosná konstrukce hřiště se skládá z smrkových lepených hranolů, které zajistí, že si dřevo zachová svůj tvar po dlouhou dobu a nedojde tak k jeho zkroucení či popraskání. Na životnosti také přidává natřeny lazurou v odstínu zlatý dub s příměsí impregnace, kterou jsou ošetřeny všechny dřevěné části hřiště. Kovové části sestavy jsou ošetřeny žárovým zinkováním a nehrozí tak nebezpečí koroze.
Tato sestava je vylepšena o kvalitní střechy ze sendvičového materiálu s hliníkovým jádrem Dibond o síle 3 mm, které na dálku oslní výraznou červenou barvou.
Sestava je dodávána v částečně smontovaném stavu společně s montážním návodem. Pokud si na montáž netroufáte sami, rádi Vám montáž zajistíme – cenu montáže naleznete v souvisejících produktech.
Sestava je kotvena pomocí zatloukacích patek nebo zemních vrutů. Díky nim je možné vyrovnat drobné terénní nerovnosti a není tak potřeba pro instalaci připravovat zcela vyrovnanou plochu. Je však nutné následně terén dosypat tak aby tělo kotvy bylo skryto.
| Materiál Podlahy | Vodovzdorná překližka 18 mm |
| Materiál střechy | Dibond 3 mm |
| Certifikát shody s normou | ČSN EN 1176 - pro veřejná hřiště |
| Doporučený věk | 3 do 14 let |
| Materiál dopadové plochy | udržovaný trávník (do 1 m ) |
| Maximální výška pádu prvku - m | do 1 m |
| Použité materiály | HDPE plast, kov, severský smrk, vodovzdorná překližka |
| Povrchová úprava | dvojitý nátěr odolnou lazurou s příměsí impregnace (zlatý dub) |
| Rozměr prvku (délka x šířka x výška ) - m | 9 x 4,7 x 3,05 m |
| Velikost bezpečnostních zon - m | 11,5 x 6,2 m |
| Vhodný podklad pro instalaci | prostupný terén (zemina), rovina |
| Výška podesty - cm | 100 cm |
| Způsob kotvení | zatloukací kotvení a částečná betonáž |
Hodnotilo 0 uživatelů

